مخزن گالوانیزه یکی از قدیمی و پرطرفدار ترین انواع مخزن آب است که در طی سال‌های گذشته به طور گسترده در صنعت مورد استفاده قرار گرفته است. مخازن گالوانیزه بر اساس جنس ورق و نحوه اتصال ورق‌ها به هم انواع گوناگون دارد. به دلیل مقاومت بالای ورق‌های گالوانیزه در شرایط مرطوب برای نگهداری آب می‌تواند گزینه مناسبی باشد. ما در این مقاله قصد داریم تا به بررسی انواع مخزن این مخزن بپردازیم و ضمن بررسی ویژگی‌های این مخزن، به عوامل موثر در قیمت مخزن گالوانیزه می‌پردازیم. شما می‌توانید جهت ثبت سفارش و یا خرید مخزن گالوانیزه با همکاران ما در تماس باشید.

محصولات این دسته

توضیحات

همانطور که می‌دانید، در بسیاری از صنایع و ساختمان‌ها نگهداری آب یکی از چالش‌های بزرگ است. مخازن فلزی گالوانیزه از راه حل‌های نگهداری و ذخیره آب شرب و غیر شرب است که در کارخانه‌ها، ساختمان‌ها و صنایع مختلف استفاده می‌شود. بعضی از ویژگی‌‌های مخزن گالوانیزه باعث شده است که محبوبیت آن افزایش یافته و استفاده بیشتری از آن شود. ما در ادامه این مقاله به بررسی ویژگی‌ها و انواع مخزن گالوانیزه می‌پردازیم، پس با ما همراه باشید.

ویژگی مخزن گالوانیزه

مخزن گالوانیزه از سری مخازن فلزی است که به اشکال افقی، عمودی، مکعبی، به صورت جوشکاری شده، پیش ساخته و مدولار، در بازار یافت می‌شود. این مخزن توسط ورق‌های گالوانیزه که به رنگ‌های سفید و مشکی به بازار ارائه می‌شوند، ساخته می‌شود. البته بهتر است جهت نگهداری آب شرب، از رنگ سفید بهره ببرید که هیچ گونه مواد شیمیایی در تولید آن‌ها به کار نرفته باشد. این مخزن در چند سال گذشته به طور گسترده استفاده شده است. زیرا این تانکر با ویژگی‌هایی که دارد، یکی از راه‌های خوب نگهداری و ذخیره آب است. این ویژگی‌ها عبارتند از:

 • عمر بالا
 • ماندگاری بالا آب
 • ضد جلبک بودن
 • خاصیت رسوب زدایی آب
 • جلوگیری از نفوذ نور
 • استحکام در برابر شرایط آب و هوایی مختلف

در کنار تمام این ویژگی‌ها قیمت خوب و مقرون به صرفه آن باعث شده است که طرفداران زیادی در صنایع مختلف پیدا کند.

کاربرد تانکر گالوانیزه

تانکر گالوانیزه آب شرب در پرورش آبزیان موثر است. از دیگر کاربرد مخزن گالوانیزه می‌توان به ذخیره پساب صنعتی و فاضلابی اشاره کرد. از این تانکر برای شرایط سخت و غیر معمول استفاده می‌شود، زیرا مقاومت فوق العاده بالایی دارد. تانکر گالوانیزه برای شرایط اضطراری و برای نگهداری و ذخیره آب آتش نشانی به کار می‌رود. همچنین کاشت و پرورش نهال به دلیل جای گیری بسیار کم منبع آب گالوانیزه در مصارف گلخانه ای کاربرد شایانی دارد. از دیگر کاربردهای آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مخزن مدولار گالوانیزه

 • پرورش و نگداری آبزیان
 • ذخیره پساب‌های صنعتی
 • ذخیره آب آتش نشانی
 • استفاده به عنوان تانکر آب کشاورزی

دسته بندی انواع مخزن گالوانیزه

«مخزن گالوانیزه را می‌توان با توجه به نیاز مشتری در انواع مختلف تولید کرد. مخازن گالوانیزه با استفاده از دو نوع ورق سیاه و سفید ساخته می‌شوند. ورق‌های سفید به دلیل طبیعی بودن برای نگهداری آب بهتر هستند و از ورق‌های سیاه برای نگهداری سوخت‌ها استفاده می‌شود. برای سفارش مخزن استیل گالوانیزه باید محل قرار گیری مخزن، ظرفیت نگهداری، ضخامت ورق و… مشخص شود تا مخزن با توجه به کاربرد آن طراحی شود. قیمت مخزن گالوانیزه وابسته به شکل، ابعاد و حجم مورد نظر شما است». به طور کلی این مخازن در یکی از سه دسته زیر قرار می‌گیرند:

 • مخزن مدولار گالوانیزه
 • مخزن گالوانیزه پیش ساخته
 • مخزن گالوانیزه جوشکاری شده

قیمت تانکر آب گالوانیزه

همچنین مخازن گالوانیزه مانند باقی مخازن آب در شکل‌های هندسی متنوعی بنا به درخواست مشتریان ساخته می‌شوند. شما می‌توانید بنا بر فضای مورد نیاز خود یکی از مخازن زیر را انتخاب کنید:

 • مخازن گالوانیزه افقی
 • مخازن گالوانیزه عمودی
 • مخازن گالوانیزه مکعب
 • مخازن گالوانیزه بیضی
 • مخازن گالوانیزه ذوزنقه‌ای

البته همانطور که پیشتر گفته شد این مخازن سفارشی تولید می‌شوند، بنابراین شما می‌توانید نوع آن را با توجه به کاربرد موردنظر تهیه کنید. مخزن آب گالوانیزه به صورت‌های دیگر نظیر مخازن گالوانیزه سرد و مخزن گالوانیزه جوشی هم تولید می‌شود. تانکر آب گالوانیزه جوشی در مکان‌هایی که فضای کافی جهت تهویه وجود دارد، قابلیت اجرا دارد.

مخزن پیش ساخته گالوانیزه

عدم تغییر حجم و ابعاد مخزن یکی از معایب مخزن گالوانیزه محسوب می‌شود. به همین دلیل با ساخت مخزن گالوانیزه پیش ساخته، این مشکل نیز حل می‌شود. علاوه بر این، مخازن گالوانیزه پیش ساخته فرآیند نصب را تسریع می‌بخشند. همچنین این مخازن به دلیل عدم استفاده از جوشکاری، مناسب نگهداری آب شرب نیز هستند. طول عمر این مخازن نیز بیشتر از مخازن گالوانیزه است. تمام این ویژگی‌ها باعث شده تا این مخزن به مخزنی پرطرفدار تبدیل شود. بدیهی است به دلیل خواص مطلوب این مخزن پیش ساخته، قیمت آن نیز بیشتر از مخازن معمولی گالوانیزه است.

ساخت مخزن گالوانیزه

برای ساخت مخزن گالوانیزه ابتدا ظرفیت آن مشخص می‌شود. سپس ورق و عدسی‌ها مونتاژکاری می‌شوند. بعد از اینکه عدسی‌ها لبه زنی شدند، جهت نصب روی بدنه مخزن استفاده می‌شوند. بعد از نصب و جوشکاری متعلقاتی چون درب ورودی و خروجی بر روی مخزن و گرفتن تست نشتی، این مخازن آماده رسیدن به دست مشتری هستند.

تولید مخازن گالوانیزه عمدتا به روش جوشی انجام می‌پذیرد. دلیل آن این است که جوش، استحکام بالایی داشته و در برابر خمش از خود مقاومت نشان می‌دهد. گفتنی است مخازن مکعبی شکل، با پیچ و آب بندی مونتاژ می‌شوند. در ساخت این تانکرهای آب، از روش الکترود جوش پلی اتیلن و پلی پروپیلن بهره می‌گیرند. ممکن است در موارد خاص از جوش CO2 نیز استفاده شود.

تعمیر مخزن گالوانیزه

تعمیر آسان و نگهداری راحت این مخازن باعث شده تا این ویژگی‌شان یک مزیت محسوب شود. این مخازن در اندازه‌های مختلف قابلیت تولید و اجرا دارند. مخازن تولیدی شرکت مخزن وان، شامل پنل های 1080*1080 میلی‌متر و 1325*1325 میلی‌متر می‌شوند. مخازن آب گالوانیزه توسط درزبندهای استاندارد مناسب با تماس آب شرب، آب بندی می‌شوند. به دلیل مقاوم کردن مخازن گالوانیزه داخل آن‌ها را با رادهای گالوانیزه تقویت می‌کنند به همین دلیل تغییر ابعاد محدود شده و به راحتی نمی‌توان مخزن را افزایش حجم داد.

جوشکاری غیر حرفه ای و غیر اصولی در قسمت‌های مختلف و مخصوصا وقتی که به خاطر چند تکه ای بودن ورق منبع گالوانیزه، اجرای جوشکاری لازم است، از دلایل اصلی تعمیر و تعویض منبع گالوانیزه آب است. به همین دلیل، باید عملیات جوشکاری توسط تیم مجرب انجام شده و تاییدیه آن گرفته شود و یا در صورت نیاز اصلاح شود. سوراخ شدن مخزن گالوانیزه به معنی پایان عمر آن است و هرچند مخزن قابلیت تعمیر نیز داشته باشد، صلاح است تا به دنبال مخزن جدید باشید زیرا طولی نمی‌کشد که مخزن دوباره سوراخ شود و آسیب ببیند.

تانکر آب گالوانیزه

مخزن آب گالوانیزه قیمت

تانکر آب گالوانیزه که منبع آب گالوانیزه نیز نام دارد، محصولی است که توسط یک لایه فلز پوشش داده شده و یک روکش فلزی دارد. ابن مخزن عموما جهت نگهداری آب شرب مورد استفاده قرار می‌گیرد. درست از زمانی که بشر به زندگی متمدنانه روی آورد نیاز ذخیره سازی آب حس می‌شد. امروزه مخازن در صنایع مختلف و در کاربردهای گوناگون مورد استفاده همگان قرار گرفته‌اند. تانکر آب گالوانیزه شامل مخزن گالوانیزه گرم و سرد می‌شود که در ادامه با آن آشنا می‌شویم.

مخزن گالوانیزه سرد

مخزن گالوانیزه سرد در صورت استفاده طولانی مدت می‌تواند دچار مشکل خوردگی شود. این مخازن قابلیت ساخت در محل احداث پروژه ویا کارگاه را دارند، همچنین به شکل‌های مختلف هندسی (افقی، مکعبی، عمودی و…) یافت می‌شوند.

مخزن گالوانیزه گرم

مخزن گالوانیزه گرم بر اساس استاندارد EN10142  ساخته می‌شوند، که این امر سبب بهبود کیفیت نهایی مخازن فلزی تولیدی می گردند. میزان فلز روی در حدود ۲۷۵ گرم بر متر مربع بوده و این میزان می‌تواند مقاومت محیطی مورد نظر را فراهم آورد.

مخزن گالوانیزه

قیمت تانکر آب گالوانیزه

قیمت فروش مخازن و تانکر آب گالوانیزه وابسته به عوامل مختلفی نظیر ظرفیت تانکر، ضخامت ورق‌های استفاده شده، نوع ورق سفید یا سیاه، مقدار وزن و لیتراژ و… بستگی دارد. از آن جایی که این مخازن به دلخواه مشتری ساخته می‌شود، شما باید با شرح مشخصات مخزن موردنظر، از تولید کننده هزینه را بپرسید.  معمولا قیمت مخازن بر حسب کیلوگرم است. برای تعیین قیمت مخزن گالوانیزه ابتدا ظرفیت مخزن باید مشخص شود.

قیمت مخزن آب گالوانیزه 20000 لیتری

از آنجایی که این حجم از مخزن فروش بیشتری به نسبت بقیه دارد، بسیاری به دنبال قیمت مخزن آب گالولنیزه 20000 لیتری هستند. قیمت تانکر آب گالوانیزه در حدود 36 تا 47 ملیون تومان تخمین زده می‌شود. اضافه شدن ویژگی‌های مختلف مانند آنتی باکتریال بودن یا سه لایه بودن و یا وسایل اضافی مانند سطح سنج و … یک دلیل برای اختلاف زیاد رنج قیمتی این مخزن است.

لیست قیمت تانکر آب گالوانیزه

قیمت تانکر آب گالوانیزه 500 لیتر ضخامت 2 قطر 660 طول 1500 2,910,000
قیمت تانکر آب گالوانیزه 1000 لیتر ضخامت 2 قطر 900 طول 15004,260,000
قیمت تانکر آب گالوانیزه 2000 لیتر ضخامت 2 قطر 900 طول 15006,400,000
قیمت تانکر آب گالوانیزه 3000 لیتر ضخامت 3 قطر 1240 طول 2500 13,600,000
قیمت تانکر آب گالوانیزه 4000 لیتر ضخامت 3 قطر 1440 طول 2500 14,400,000
قیمت تانکر آب گالوانیزه 5000 لیتر ضخامت 3 قطر 1460 طول 3000 19,980,000
قیمت تانکر آب گالوانیزه 6000 لیتر ضخامت 3 قطر 1600 طول 3000 20,080,000
قیمت تانکر آب گالوانیزه 8000 لیتر ضخامت 4 قطر 1850 طول 3000 32,212,000
قیمت تانکر آب گالوانیزه 1000 لیتر ضخامت 4 قطر 1900 طول 3500 37,500,000
قیمت تانکر آب گالوانیزه 1200 لیتر ضخامت 4 قطر 1950طول 4000 40,865,000
قیمت تانکر آب فلزی 1000 لیتری9.800.000

تمامی قیمت‌ها روز به روز دست خوش تحولات می‌شوند بنابراین جهت دریافت قیمت روز با شماره‌های سایت تماس حاصل فرمایید

قیمت تانکر آب فلزی

قیمت تانکر آب فلزی به چند عامل بستگی دارد. برخی از این عوامل عبارتند از:

۱. جنس فلز: تانکر آب فلزی ممکن است از فولاد، استیل، آلومینیوم و غیره ساخته شود. هر جنس فلزی ممکن است قیمت متفاوتی داشته باشد.

۲. حجم تانکر: حجم تانکر آب فلزی نیز می‌تواند بر روی قیمت آن تأثیر بگذارد. تانکرهای بزرگتر معمولاً گران‌تر هستند.

۳. ضخامت دیواره‌ها: ضخامت دیواره‌های تانکر آب فلزی می‌تواند بر روی مقاومت و قیمت آن تأثیر بگذارد. تانکرهای با دیواره‌های ضخیم‌تر معمولاً گران‌تر هستند.

۴. نوع پوشش: برخی تانکرهای آب فلزی دارای پوشش‌های مختلفی هستند که می‌توانند از رنگ‌های مختلف و غیره باشند. پوشش‌هایی که مقاومت بیشتری دارند معمولاً گران‌تر هستند.

۵. محل تولید: هزینه تولید تانکر آب فلزی ممکن است در کشورهای مختلف متفاوت باشد و این می‌تواند بر روی قیمت آن تأثیر بگذارد.

در کل، برای تعیین قیمت دقیق تانکر آب فلزی باید مشخصات دقیق آن را در نظر گرفت و با توجه به عوامل فوق، قیمت نهایی را تعیین کرد.

خرید مخزن گالوانیزه

توجه داشته باشید تا مخزن را از شعبات معتبر که دارای اسم و رسم هستند خریداری کنید. از دیگر نکاتی که قبل از خرید باید به یاد داشته باشید، ضمانت و گارانتی کالا است. نکته حاءز اهمیت خرید مخزن گالوانیزه به صورت مستقیم از خود کارخانه تولیدی است. متاسفانه امروزه تعداد واسطه هایی که خرید را برای شما انجام می‌دهند بسیار زیاد شده است. ولی توجه کنید که با حذف واسطه‌ها هم پول خود را هدر نداده اید و هم می‌توانید با کمی پرس و جو از جای معتبر خریداری کنید. شرکت مخزن وان مفتخر است تا شما را در زمینه خرید مخزن راهنمایی کنید. کافی است با شماره‌های شرکت تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.جمع بندیهمانطور که می‌دانید مخازن نگهداری آب از جنس‌های مختلفی تولید می‌شوند که ما در این مقاله به معرفی مخزن گالوانیزه پرداختیم. این مخزن در شکل‌های مختلفی وجود دارد که تولید کنندگان با توجه به نیاز مشتریان انواع مختلف آن را تولید می‌کنند. این مخزن با ویژگی‌هایی نظیر عمر بالا، ضد جلبک بودن، خاصیت رسوب زدایی و… مورد توجه بسیاری از صنایع قرار گرفته است، به طوری که امروزه به صورت گسترده استفاده می‌شود. برای خرید این مخزن بهتر است ابتدا کاربرد، ظرفیت، محل قرارگیری و سایر موارد را مشخص کنید، سپس اقدام به خرید کنید. جهت خرید مخزن گالوانیزه با همکاران ما  در ارتباط باشید. همچنین جهت مشاهده دیگر مخازن تولید شده توسط تیم مخزن وان، به صفحه نخست مراجعه فرمایید.

سوالات متداول

مزیت استفاده از مخزن گالوانیزه چیست؟

مهمترین مزیت این مخازن ماندگاری بالای آب در داخل آنها میباشد بدون اینکه آب طعم و مزه خاصی به خود بگیرد.

عوامل تاثیرگذار در زنگ زدن مخزن گالوانیزه چیست؟

رطوبت نسبی بالای ۶۰ درصد، وجود کلرید سدیم (نمک) در آب یا هوا، قرار گیری در محیط های مرطوب یا خیس و افزایش دما در صورت ترکیب با عوامل خورنده مانند رطوبت و آلودگی می‌توانند عواملی تاثیرگذار در زنگ زدن این مخازن باشند.

دیدگاه کاربران

34 دیدگاه. Leave new

 • farahani
  1400-11-10 06:02

  سلام ورق چند میل به کار میره برا ساخت این مخزن؟

  پاسخ
  • مخزن وان
   1400-11-12 06:11

   سلام دوست عزیز 🙂 به طور معمول در ساخت تانکر گالوانیزه آب از ورق های 1 میل ، 2 میل ، 3 میل و … استفاده می شود.

   پاسخ
 • عسگری
  1400-12-03 07:50

  سلام تفاوت مخزن گالوانیزه و پلی اتیلن چیه؟

  پاسخ
  • مخزن وان
   1400-12-03 08:12

   سلام دوست عزیز، مخازن گالوانیزه فلزی به دلیل تماس مداوم با آب به خصوص نقاط جوشکاری شده ، به مرور زمان تجزیه شده و آب را رفته رفته مسموم می‌کنند، یکی از این مواد سمی، دی اکسید آهن است. این در حالی است که مخازن پلاستیکی که اغلب پلی اتیلن هستند، به دلیل بهداشتی بودن (food grade) مواد اولیه به کار رفته در ساخت آن ها هیچ‌گونه رنگ، بو و مزه ای به آب اضافه نمی‌کنند و نیز در مخازن چند لایه به وسیله جلوگیری از عبور نور مانع از رشد جلبک و آلودگی آب درون این مخازن می‌شود.

   پاسخ
 • سلام چرا قیمت مخزن گالوانیزه تو بازار انقدر تفاوت قیمت داره؟

  پاسخ
  • مخزن وان
   1400-12-15 10:55

   سلام دوست عزیز، برخی از شرکت‌های نامعتبر درساخت مخازن از ورق‌های گالوانیزه بسیار بی کیفیت استفاده می‌کنند که در نتیجه باعث کاهش عمر مخازن گالوانیزه و ضرر مالی به شما میشه، سعی داشته باشید مخزن را از شرکت‌های معتبر که فروش مستقیم از کارخانه دارند، تهیه فرمایید.

   پاسخ
   • علی محمدی
    1401-11-28 21:36

    سلام دوست عزیز قیمت تانکراب ۱۲هزارلیتری گالوانیزه از ورق ضخامت ۲یا ۲.۵ میلیمتر لطف میکنید ممنون

    پاسخ
    • مخزن وان
     1401-12-11 23:30

     سلام دوست عزیز برای اطلاع از قیمت با شماره های سایت تماس بگیرید. به دلیل تغییر در قیمت ها امکان این وجود نداره تا اینجا بتونم قیمت خاصی رو بهتون اعلام کنم.

     پاسخ
   • شایان
    1402-03-21 09:58

    مخزن گالوانیزه سرد مقاومتش پایین تره؟

    پاسخ
    • مخزن وان
     1402-03-22 11:34

     سلام بله کمی مقاومت پاببن تری نسبت مدل‌های دیگر دارد

     پاسخ
 • کمیلی
  1401-02-04 10:42

  قیمت مخزن آب گالوانیزه 20000 لیتری چنده؟

  پاسخ
  • Shadisharifi
   1401-02-04 10:44

   سلام دوست عزیز جهت اطلاع از قیمت مخزن آب گالوانیزه 20000 لیتری با شماره های درج شده تماس بگیرید.

   پاسخ
 • فرقانی
  1401-03-23 12:47

  سلام مخزن فلزی 10000 لیتری با پنل های 1325*1325 نیاز دارم. اتصالات مخزن رو هم انجام میدین؟

  پاسخ
  • مخزن وان
   1401-03-30 12:28

   در صورتی که تمایل داشته باشید براتون اتصالات هم قبل از ارسال انجام میدیم.

   پاسخ
 • مخزن گالوانیزه رو میشه تو کارگاه سرهم کرد؟ درب تاسبسات خیلی کوچیکه هیچی ازش رد نمیشه متاسفانه

  پاسخ
  • مخزن وان
   1401-05-04 12:46

   بله جناب امکان سرهم کردن در کارگاه وجود داره

   پاسخ
 • پرهام
  1401-06-05 09:49

  تانکر گالوانیزه سفارشی هم میزنین؟

  پاسخ
  • مخزن وان
   1401-06-06 10:49

   سلام بله یکی از خدمات مخزن وان تولید و ساخت تانکر سفارشی هست.

   پاسخ
 • برزویی
  1401-08-12 19:20

  مخزن پیش ساخته گالوانیزه قیمعت بیشتری داره تا در ساخت ر محل؟

  پاسخ
 • فرهادی نیا
  1401-10-10 16:33

  ساخت مخزن گالوانیزه سفارشی چه قدر طول میکشه؟ نیاز فوری به خرید مخزن سفارشی دارم تماس بگیرید باهام 09125673548

  پاسخ
  • مخزن وان
   1401-10-10 16:42

   سلام مشکلی نیست به موقع به دییتون میرسونیم. شمارتون رو ارسال کردم برا همکارا

   پاسخ
 • کامیابی
  1401-10-26 19:16

  سلام چه حجم مخزنی برای آبیاری زمین ۱۰ هکتاری مناسبه؟

  پاسخ
  • مخزن وان
   1401-11-26 16:16

   سلام باید چندین مخزن در مکان های مختلف استفاده کنید

   پاسخ
   • محمد
    1402-09-12 06:44

    سلام ابعاد تانکره ۱۵۰۰ لیتری چیه منظورم طول و عرضش هست ممنون میشم راهنمایی کنید

    پاسخ
 • فراهانی
  1401-11-26 14:44

  سلام قیمت تانکر آب گالوانیزه 1200 لیتر از دی ماه تغییر کرده؟؟

  پاسخ
 • محمد
  1401-11-28 23:19

  سلام..برا زمین ۱۰۰۰ متری جهت آبیاری قطره ای مخزن چند لیتری باید بخرم؟ممنون

  پاسخ
  • مخزن وان
   1401-12-11 23:35

   سلام 10 هزار لیتر حدودا برای استفاده روزانه

   پاسخ
 • فتاحی
  1401-12-08 13:36

  سلام عزیز
  حدود قیمت مخزن آب گالوانیزه 20000 لیتری رو میخواستم.

  پاسخ
  • مخزن وان
   1401-12-11 23:33

   سلام قیمت تانکر آب گالوانیزه در حدود 36 تا 47 ملیون تومان تخمین زده می‌شود.

   پاسخ
 • قنبری
  1402-01-14 23:46

  مخزن مدل معکبی گالوانیز با پنل 1080 و حجم 2000 لیتر چه قدر در میاد؟

  پاسخ
 • اسکندری
  1402-02-18 19:43

  درودبرشما
  برای تانکر اطفا حریق ساختمان مسکونی احتیاج به ساخت یک منبع ۷۰۰۰لیتری در محل دارم درصورت توان ساخت بامن تماس بگیرید

  پاسخ
  • مخزن وان
   1402-02-27 18:38

   سلام دوست عزیز با شرکت در تماس باشید. ضمنا شماره تماسی از خودتون قرار ندادین

   پاسخ
 • خلیل سرمیلی
  1402-08-19 11:48

  تانکر 2000 لیتری فلزی و تانکر 1000 لیتری فلزی چقدر

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست