1. مخزن
 2. /
 3. مخزن آب
 4. /
 5. مخزن مدولار گالوانیزه

توضیحات

مخزن مدولار گالوانیزه پیش ساخته یک راهکار بسیار مناسب برای نگهداری و ذخیره سازی آب می باشد. این مخازن پیش ساخته از جنس گالوانیزه سرد یا استیل می باشند. ساختار مخزن مدولار گالوانیزه پیش ساخته به این صورت است که این نوع مخزن گالوانیزه پیش ساخته توسط پیچ و مهره به یکدیگر متصل می گردند. مخزن مدولار گالوانیزه ( G.W.T ) از ورق های پیش ساخته تشکیل شده و بوسیله پیچ و مهره در محل پروژه مونتاژ می گردد. مخزن پنلی گالوانیزه به شکل دایره یا مکعب می‌باشد.

مخازن پیش ساخته گالوانیزه استوانه ای در ابعاد متناسب با نیاز مشتری با قطرهای 3 الی 30 متر و ارتفاع 1 الی 5 متر قابل نصب هستند. مخازن پیش ساخته گالوانیزه مکعبی با حجم و ابعادی تا ظرفیت 3000 متر مکعب توانایی ساخت را دارند. مخازن پیش ساخته یا مخازن مادولار گالوانیزه دارای مزایای متعددی نسبت به انواع دیگر مخازن از مخازن GRP یا مخزن کامپوزیت برای نگهداری آب شرب دارا هستند. مقاومت به رشد ترک، زلزله و شکست از جمله مزایای منحصر به فرد مخزن گالوانیزه نسبت به مخزن کامپوزیت است.

مخزن آب مدولار گالوانیزه

«مخزن مدولار گالوانیزه (G.W.T) برای استفاده دائمی کاربرد داشته و به راحتی از محلی به محل دیگر انتقال می یابد. درون مخزن پیش ساخته گالوانیزه توسط لایه لاینر ویژه که مناسب نگهداری آب آشامیدنی است عایق می گردد. این لاینر در مقابل عوامل محیطی مانند نور خورشید و دما مقاوم می باشد. هزینه کلی مخزن گالوانیزه تا 30% کمتر از مخازن بتنی است و به سرعت نصب و قابل بهره برداری می گردند.» مخازن پیش ساخته گالوانیزه بهترین گزینه جهت نگهداری آب هستند. این مخزن پیش ساخته گالوانیزه با توجه به مادولار بودن، قالبیت جا به جایی در مناطق صعب العبور را دارند. مخازن گالوانیزه مادولار دارای مقاومت خوردگی بالا در برابر شرایط محیطی نیز هستند.

مخزن پیش ساخته گالوانیزه

تاثیر پذیری اندک این مخازن پیش ساخته از نور خورشید از دیگر مزایای این مخازن پیش ساخته است. مخزن مدولار گالوانیزه یا مخزن ماژولار گالوانیزه قابلیت جا به جایی و یا ازدیاد یا کاهش حجم را به راحتی دارا می باشند. مخزن مدولار گالوانیزه پیش ساخته قابلیت تولید به صورت پوشش دار را نیز دارا می باشند. این مخازن دارای طول عمر مفید بیشتر می باشند. لایه ای نازک از جنس پلی یورتان فود گرید جداره داخلی پنل ها را می پوشاند . این مخازن پیش ساخته که دارای مادول های پوشش دار شده می باشند می‌توانند کیفیت آب بالاتری را دارا است. قابل ذکر است، مخزن مدولار فقط به مخزن فلزی اطلاق نمی‌شود، شما می‌توانید با مراحعه به صفحه ذکر شده اطلاعات مفیدی درباره تمامی مخازن مدولار کسب کنید.

آب بندی مخزن پیش ساخته گالوانیزه

جهت آب بندی بین پنل های این مخازن از نوار الاستومری فوم EPDM استفاده می گردد. این فوم ها دارای مقاومت مکانیکی بالا جهت آب بند کردن مخزن گالوانیزه پیش ساخته  دارا می باشند. مخازن مدولار گالوانیزه استاندارد با استفاده از فرایند پرس گرم صورت میگیرد. پنل مخازن مدولار گالوانیزه بعد از تولید سوراخکاری میگردد. حداکثر سایز مخزن مدولار گالوانیزه 500 متر مکعب می باشد. مخزن مدولار گالوانیزه دارای دو نوع پنل گالوانیزه می باشند. پنل های با ابعاد 1080 و 1325 میلیمتر می باشند. در تولید پنل های گالوانیزه تولیدی شرکت مخزن 1 از مواد گالوانیزه مرغوب استفاده میگردد. مخزن مدولار گالوانیزه با در نظر گرفتن شرایط خوردگی بالا قابلیت پوشش از داخل را نیز دارند. مخازن مدولار گالوانیزه جایگزینی مناسب برای مخازن مادولار کامپوزیتی می توانند باشند.

قیمت مخزن مدولار گالوانیزه

همان طور که به آن اشاره شد، مخازن مدولار گالوانیزه بهترین گزینه جهت نگهداری آب شرب و سیالات هستند. این مخازن پیش ساخته با توجه به مادولار بودن ، قالبیت جابه جایی در مناطق صعب العبور را دارند. مخازن گالوانیزه مادولار دارای مقاومت خوردگی بالا در برابر شرایط محیطی هسنتد. تاثیر پذیری اندک این مخازن پیش ساخته از نور خورشید از دیگر مزایای این مخازن پیش ساخته می باشد. مخازن گالوانیزه ماژولار قابلیت جا به جایی و یا ازدیاد یا کاهش حجم را به راحتی دارا هستند. قیمت مخازن مدولار گالوانیزه تحت شرایطی مانند قیمت روز ارز، ابعاد و حجم مخزن، قیمت مواد اولیه و کیفیت مواد به کار گرفته شده دارد. جهت استعلام قیمت  مخزن مدولار گالوانیزه با شماره 44787073-021 در تماس باشید. همچنین جهت مشاهده انواع دیگر مخزن گالوانیزه وارد صفحه مربوطه شوید.

سوالات متداول

مزایای پنل مخزن گالوانیزه مدولار چیست؟

مقاوم در برابر حرارت، مقاوم در برابر نور خورشید. مقاوم در برابر ضربه و شکست، مقاوم در برابر رشد ترک

محصولات مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاه کاربران

1 دیدگاه برای مخزن مدولار گالوانیزه

 1. مجیدی

  برای نگهداری آب دریا مناسبه؟

  • مخزن وان

   سلام، بله این مخزن برای نگهداری آب دریا، آب شرب، پسماند، صنایع غذایی، مخزن اسید و باز و … مناسب است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست