توضیحات

مخازن ذخیره سازی مایعات شامل شیری می‌شوند که به واسطه وجود آن ورود و خروج آب کنترل می‌شود. شیر مخزن معمولا قطعه ای پلاستیکی است و در بخش بالایی مخزن ذخیره تعبیه می‌شود. شیر تانکر یا در حالت بسته قرار گرفته است و یا در حالت باز قرار دارد. قابل ذکر است با چرخش 90 درجه این شیر می توان ورود و خروج آب به مخزن را تعیین کرد. شیر منبع آب باید طبق استاندارد سازمان دارویی ایران ساخته شود و بهداشتی (food grade) باشد. زیرا به طور مستقیم با آب سرکار دارد و در صورت غیربهداشتی بودن می‌تواند در طول سالیان برای انسان مشکل آفرین سشود و سلامتی وی را به خطر اندازد.

نحوه استفاده از شیر مخرن

مخازن ذخیره از طریق شیلنگ با دستگاه ارتباط دارند. این شیلنگ بر روی شیر قرار می‌گیرد و آب از طریق آن می تواند وارد مخزن شود و یا از مخزن خارج گردد. محل اتصال شیلنگ به شیر تانکر باید به درستی عایق بندی شود تا مشکل نشتی آب در دستگاه به وجود نیاید. شیر مخازن آب هنگام فعالیت دستگاه باید در حالت باز قرار بگیرد. هنگامی که شیر باز است، آب تصفیه شده به راحتی وارد مخزن می شود و دوباره از مخزن خارج می‌شود. اما گاهی در جهت عیب یابی و سرویس دستگاه لازم است شیر تانکر آب در حالت بسته قرار بگیرد.

قیمت شیر مخرن

قیمت شیر مخزن به عوامل مختلفی مانند اندازه شیر منبع آب، جنس به کار گرفته شده در آن (پلاستیکی، استیل، برنجی و …) قیمت روز ارز و موارد مشابه، بستگی دارد. جهت اطلاع دقیق از قیمت شیر مخازن آب و یا خرید شیر مخزن، با شماره های موجود در سایت در تماس باشید. همچنین جهت مشاهده دیگر اتصالات مخزن روی لینک کلیک فرمایید.

سوالات متداول

محصولات مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاه کاربران

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “شیر مخزن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست