1. مخزن
  2. /
  3. لوازم جانبی مخازن
  4. /
  5. ورق های پلیمری
  6. /
  7. الکترود جوش پلی پروپیلن

الکترود جوش پلی پروپیلن

دسته‌ها: ورق های پلیمری

توضیحات

الکترود جوش پلی پروپیلن جهت اتصال قطعات با جداره‌هایی از جنس pp، شامل انواع اتصالات و روکش‌های مخازن با جنس مشابه و موارد دیگر به کار گرفته می‌شود. در بسیاری از روش‌های جوشکاری، با حرارت مستقیم نمیتوان قطعات را به یکدیگر وصل کرد. از این رو، به کمک یک مفتول پلیمری فضای خالی بین قطعات را پر می‌کنند. در واقع، این مفتول مانند نوعی چسب است که اتصالات را در کنار هم نگه میدارد. در ادامه قصد داریم تا درباره الکترود جوش پلی پروپیلن بیشتر صحبت کنیم. اگر علاقه مند به یادگیری درباره الکترود  هستید، پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این متن همراه ما باشید.

آشنایی با الکترود جوش

الکترود یک سیم فلزی است که با استفاده از پوشش‌هایی از جنس آهک، سلولز، اکسید سدیم، خاک رُس و آزبست روکش شده است. الکترود جوشکاری از دو بخشِ فلز جوشکاری و پوشش روی فلز تشکیل شده است. در واقع، الکترود یک هادی الکتریکی است که برای تماس با یک قسمت غیرفلزی از یک مدار استفاده می‌کند. جوش پلاستیک به روش های متفاوتی صورت میگیرد

مفتول جوشی پلی پروپیلن

برای مثال از گرما، استون، صفحه های داغ مورد استفاده قرار میگیرد ولی بهترین آنها جوش توسط التراسونیک است. همچنین الکترود جوش پلی اتیلن و پلی پروپیلن نیز به ترتیب از دیگر الکترودهای پرمخاطب و کارآمد هستند.

الکترود جوش پلی پروپیلن چیست؟

الکترودهای جوش پلی پروپیلن جهت جوشکاری ورق های پلی پروپیلنی در ساخت مخزن مورد استفاده قرار می‌گیرد. الکترود های جوش پلی پروپیلن دارای مقاومت مکانیکی بالا بوده و انعطاف پذیری مناسبی دارند. الکترودهای جوش از جنس پلی پروپیلن در قطرهای مختلف تولید می‌شوند. این الکترودها در قطرهای 2 الی 4 میلیمتر و با استفاده از دستگاه اکسترودر تولید می‌گردند. از مهمترین موارد مربوط به الکترودهای جوش عدم نوسان در قطر مربوط به سیم جوش می باشد که درون اکسترودر وارد می‌شود.

قیمت الکترود جوش پلی پروپیلن

الکترود جوش پلی پروپیلن قطعه‌ای مهم در فرآیند جوشکاری است و قیمت آن با توجه به میزان کیفیت الکترود، قطر انتخابی توسط مشتری، مقدار سفارش و عوامل این چنینی سنجیده می‌شود. جهت دریافت قیمت روز با شماره‌های ذکر شده در سایت تماس حاصل فرمایید. همچنین برای مشاهده دیگر اتصالات مخزن وارد صفحه مذکور شوید.

سوالات متداول

محصولات مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاه کاربران

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “الکترود جوش پلی پروپیلن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست